Linnanaabruses, looduse lummuses

Lähtse uusarendus jääb Tallinna vahetusse lähedusse: linna piirist on siia vaid 9 kilomeetrit. Kiiresti areneva ja väga suure potentsiaaliga valla keskus Kiili alevik jääb nelja kilomeetri kaugusele. Kiilis asuvad nii gümnaasium, kunstide kool, noortekeskus kui ka lasteaed, rühmad on jagatud kolme maja vahel. 2017. aastal valmis Kangru alevikus uus lasteaia neljas maja.

Erakordselt hea asukoha kõrval tõstab Lähtse väärtust suurepärane ühendus Tallinnaga: väga head väljasõidud on nii Viljandi maanteele, Tallinna ringteele kui ka Tartu maanteele. Lähtse asukoha trumbiks ongi linna läheduse ja lummava looduse sümbioos. Vaid veerand tundi sõitu ja sind tervitab kodu – perekeskne, rahulik ja nauditav paik turvalises elukeskkonnas lummava looduse keskel.

Ühendus Tallinnaga – väga hea nii Viljandi maantee (ca 7 km), Tallinna ringtee kui ka Tartu maantee kaudu.

Kool ja lasteaed – Kiili alevikus (ca 2 km) Kiili gümnaasium ja lasteaia kolm maja, Kangru alevikus (ca 10 km) uus lasteaed.

Huvitegevus – Kiili alevikus kunstide kool, rahvamaja (harrastusteater, kammerkoor, tantsuringid, keraamikaring jm) ja noortekeskus.

Sportimisvõimalused – Kiili spordihall, staadion, rannavõrkpalli- ja tenniseväljak, välirulapark ja -jõusaal, lähedal Vaela valgustatud jooksu- ja suusarada.